Celem biznesowym cyfrowej transformacji jest m.in. redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze. Właśnie dlatego warto podnosić swoje kompetencje w tym zakresie.

Cyfrowa Transformacja w Biznesie już 30 czerwca

Podczas bezpłatnego eventu online zostaną przedstawione najnowsze trendy w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej.

Wśród wystąpień pojawią się takie tematy jak m.in.: Robotyzacja w skali; Zmiana procesu leasingowego z wersji papierowej na elektroniczną; Digitalizacja badań konsumenckich i wiele innych. Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi.

Całość startuje o 9.30 rano. Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji ON-LINE, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://kongrestransformacji.pl/ Uwaga, ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.