Sponsorem głównym wydarzenia jest firma Archman, oferująca kompleksową platformą low-code służącą do obiegu dokumentów i automatyzacji procesów wewnątrz firmy. Wśród głównych partnerów eventu znajdują się m.in. nexpertis, czy tecna. Warto przy okazji dodać, że klub integracji europejskiej objął to wydarzenie patronatem honorowym.

EOIF GigaCon Summit 2022 odbędzie się całkowicie online

Nasza redakcja po raz kolejny objęła patronat medialny nad eventem GigaConu. Nikogo z resztą nie powinno to dziwić, ponieważ ich wydarzenia to świetne okazje do wysłuchania merytorycznych wykładów i wystąpień ekspertów. Lipcowa edycja wydarzenia skupi się głównie na zagadnieniu elektronicznego obiegu informacji w firmie.

Tematyka dotknie m.in. takich zagadnień jak workflow, archiwizacja dokumentów, automatyzacja obsługi faktur, czy bezpieczeństwo obiegu dokumentów. Podczas konferencji przedstawiciele wielu firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Podczas swoich wystąpień podzielą się wiedzą i doświadczeniem z dziedziny elektronicznego obiegu dokumentów. Konferencja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców z wielu branż. Twórcy eventu chcą dotrzeć do wszystkich korzystających na co dzień z rozwiązań umożliwiających elektroniczny obieg dokumentów oraz osób chcących te narzędzia i procesy wprowadzić lub usprawnić.

Serdecznie zapraszamy na dwudniowy kongres który odbędzie się w dn. 27-28 lipca 2022 r. Bezpłatna rejestracja dostępna jest na stronie konferencji.