To nie pierwsza odsłona współpracy Zen z Neosurf. Już wcześniej e-sklepy korzystające z bramki płatniczej polskiego fintechu miały możliwość dodania Neosurf jako jednej z metod płatności.

Kupony Neosurf nową metodą doładowania konta Zen

Karty Neosurf można kupić w internecie lub za gotówkę w wybranych sklepach stacjonarnych. Doładowanie konta Zen odbywa się poprzez wpisanie kodu z vouchera, bez konieczności podawania jakichkolwiek danych osobowych.

– Zen.com jest dla nas cenionym partnerem. Neosurf szybko staje się środkiem płatniczym wybieranym w sektorze gier. Stawiamy doświadczenie klienta  w centrum oferty Neosurf, co jest zgodne z filozofią Zen.com i mamy nadzieję na dalsze rozszerzenie naszej współpracy – mówi Andrea McGeachin, Chief Commercial Officer w Neosurf.

W katalogu dostępnych opcji doładowania konta Zen obok wspomnianych kart przepłaconych Neosurf znajdują się m.in. karty kredytowe, Apple Pay, Google Pay oraz metody płatności takie jak iDEAL, Skrill czy Bancontact. Zen umożliwia także doładowanie rachunków gotówką.

Na koniec ubiegłego roku w Polsce wydano już 2,2 mln kart przedpłaconych, co oznacza, że miały one 5,1 proc. udziału w rynku. Z takich rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo i anonimowość, nie wymagając podawania danych osobowych, chętnie korzystają osoby szczególnie ceniące prywatność w sieci.