Oferta jest też dostępna dla obecnych klientów banku, m.in. za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Kredyt na małe potrzeby to kolejny produkt VeloBanku, po VeloKoncie, który wykorzystuje aplikację mObywatel.

Kredyt dla nowych klientów VeloBanku przez mObywatela

Kredyt gotówkowy na małe potrzeby w VeloBanku pozwala na zasilenie budżetu domowego kwotą maksymalnie 6,5 tys. zł. Okres kredytowania wynosi do 36 miesięcy, a RRSO to 19,5 proc. Cały proces jest prosty i nie wymaga żadnych zaświadczeń. Kredyt jest dostępny bez wychodzenia z domu, a potwierdzenie tożsamości w przypadku nowych klientów odbywa się za pomocą aplikacji mObywatel.

Ostatnio VeloBank wprowadził również produkt dla klientów firmowych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą (JDG). Mogą oni korzystać z VeloKantoru i wymieniać waluty bezpośrednio z poziomu bankowości elektronicznej. Do ich dyspozycji są cztery pary walutowe PLN/USD, PLN/EUR, PLN/CHF oraz PLN/GBP.

Bank udostępnił także VeloDom – czyli kredyt hipoteczny dostępny online. Wizyta w oddziale konieczna jest tylko w celu podpisania umowy. Klienci otrzymają okresowo stałe oprocentowanie przez 5 lat i nie zapłacą prowizji za udzielenie kredytu, jeśli skorzystają z oferty rachunku płatniczego oraz ubezpieczenia nieruchomości dostępnych w banku. Kwota kredytu hipotecznego to minimum 100 tys. zł, a maksymalnie 3 mln zł.