Klienci korzystający z oferty sklepu internetowego Kubotastore.pl mogą̨ zrealizować płatność za swoje zakupy do 30 dni, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Odroczone płatności od PayPo dostępne w e-sklepie Kubota

Natomiast  osoby, które skorzystają z tej formy płatności po razy pierwszy, dodatkowo otrzymają kod promocyjny o wysokości 30 zł, który będą mogły przeznaczyć na spłatę transakcji w PayPo. Promocja trwająca w sklepie internetowym Kuboty jest ograniczona czasowo.

Według danych PayPo przy pomocy płatności odroczonych użytkownicy kupują przede wszystkim produkty z kategorii takich jak odzież i obuwie (60 procent uczestników badania) oraz kosmetyki i produkty sportowo-rekreacyjne (38% ankietowanych). Dodatkowo z zeszłorocznego raportu PayPo wynika, że 69 proc. osób regularnie korzystających z płatności odroczonych przyznaje, iż zdarzyło im się porzucić koszyk zakupowy, gdy nie mogli opłacić zamówienia przy użyciu BNPL.

– Jednym z narzędzi, które docelowo ma ułatwić proces zakupowy, są płatności odroczone. Cieszę się, że jako polska marka, rozpoczęliśmy współpracę w tym zakresie również z PayPo, które było jedną z pierwszych firm w naszym kraju, świadczącą tego rodzaju usługi – mówi Piotr Król, e-Commerce Manager Kubota S.A.

Warto przypomnieć, że w październiku zeszłego roku PayPo podpisało umowę z Aion Bankiem, na mocy której bank będzie kupował część portfeli wierzytelności klientów fintechu. Z punktu widzenia klientów realizacja i spłaty zakupów odbywać się będą na tych samych zasadach co wcześniej.