Marek Zmysłowski to manager, przedsiębiorca i inwestor. Jest zaangażowany w rozwój SunRoof – producenta dachów solarnych 2w1, który w ostatniej rundzie finansowania pozyskał 70 mln zł. Współtworzył także Jumia Travel – wiodący afrykański serwis do rezerwacji hoteli online, spółka ta zadebiutowała na NYSE.

Marek Zmysłowski objął stanowisko CCO w PayEye

W swojej karierze Zmysłowski zajmował się także rozwojem takich firm technologicznych jak Rocket Internet, RTB House, OLX czy Glovo. Ma na swoim koncie także książkę “Goniąc Czarne Jednorożce”. Jako nowy CCO wrocławskiego fintechu będzie odpowiadać głównie za komercjalizację technologii PayEye za granicą.

– Od dłuższego czasu obserwowałem działania spółki PayEye i jestem pod ogromnym wrażeniem unikalności technologii, nad jaką pracuje. To niebywałe, że firma z Wrocławia opracowała unikatowe w skali świata rozwiązanie, którego do tej pory nie wypracowały nawet największe firmy technologiczne z Doliny Krzemowej. Biometria to przyszłość procesowania płatności, a PayEye ma szansę stać się liderem światowym zmian w tym zakresie – komentuje Marek Zmysłowski.

PayEye odpowiada za opracowanie technologii pozwalającej na nowoczesne płatności biometryczne. Fintech w tym roku udostępnił udoskonalony terminal eyePOS 2.0 oraz nową aplikację, które umożliwiają realizację transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Spółka posiada swoje biura m.in. w Amsterdamie i Dubaju.