Startupy, które zajmują się rozwojem oprogramowania dla przedsiębiorstw, z wyłączeniem oprogramowania do zarządzania produkcją, mogą wziąć udział w konkursie UiPath Automation Awards 2020. Nagroda główna to 50 tys. dolarów, która przyznana będzie przez Microsoft.

Zwycięzcy otrzymają też opiekę mentorską oraz wsparcie techniczne od firmy UiPath – pierwszego w regionie CEE dekakorna, czyli spółki wartej ponad 10 mld USD. UiPaith powstał 15 lat temu. Spółka zbudowała działalność na platformie Microsoft Azure i osiągnęła globalny zasięg.

Termin mija 13 września

Zwycięzcę wyłoni jury w składzie: Violeta Luca, dyrektor generalny Microsoft Romania, Vargha Moayed, Chief Strategy Officer UiPath, Boris Krumrey, VP of Automation Innovations UiPath, Vijay Khanna, Chief Corporate Development Officer UiPath, Dan Lupu, Partner Early Bird Capital i Stephen Allott, Venture Partner Seedcamp.

W zeszłym roku laureatem konkursu była polska firma Edward.ai, która stworzyła system wykorzystujący algorytmy AI do wsparcia obsługi klienta w systemach CRM.

Wszystkie firmy, które chcą wziąć udział w programie i sprawdzić warunki kwalifikacji, zapraszamy na stronę zgłoszeniową. Termin upływa 13 września br. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie UiPath.