– W zeszłym roku w październiku zadebiutowało w Polsce i od tego czasu możemy mówić o fali sukcesów. W tym momencie osiągnęliśmy już 2 mln transakcji przy użyciu karty Twisto – tyle transakcji generujemy łącznie na kartach debetowych, Google Pay i Apple Pay, które kilka dni temu udostępniliśmy klientom – mówi Adam Miziołek, country manager Twisto w Polsce.

Twisto prezentuje dane po roku obecności w Polsce

– W tym momencie mamy już 70 tys. użytkowników, aktywnie korzystających z aplikacji, także mówimy o silnym wzroście. Pamiętam niedawno jeszcze wywiady na Fintek.pl z Karolem Sadajem z Revoluta, który mówił o podobnej liczbie klientów brytyjskiego fintechu w Polsce. Obecnie mają już ponad 1 mln użytkowników nad Wisłą. Jako Twisto także zamierzamy dobić do takiego poziomu w kolejnych latach – dodaje Adam Miziołek.

W trakcie samej prelekcji na Fintech Brunch #4 Adam Miziołek mówił przede wszystkim o onboardingu klienta, który musi być czytelny i intuicyjny. Równie ważna jest odpowiednia komunikacja z użytkownikiem w trakcie rejestracji. „Droga ważniejsza niż cel” to główne motto onboardingu w Twisto.

Całą rozmowę z Adamem Miziołkiem można obejrzeć i przesłuchać poniżej. Zachęcamy także do zapoznania się z relacją z Fintech Brunch #4. Znajdziecie tam podsumowanie wszystkich wystąpień.