Już 17 i 18 marca w Starej Zajezdni by DeSilva w Krakowie będzie można wziąć udział w wydarzeniu przeznaczonym dla wszystkich pasjonatów i specjalistów rynku mobilnych technologii. Prelekcje zostaną poświęcone tematom jak mobile marketing, projektowanie user experience, sektor handlu cyfrowego, a także chmura w biznesie, rola danych, czy też wpływ web3 i trendy, które odcisną piętno na życiu ludzi i to już w nieodległej przyszłości.

Prelegenci Mobile Trends Conference

W tym roku w gronie ekspertów znalazła się m.in właścicielka instytutu przyszłości (infuture.institute) Natalia Hatalska. Financial Times umieścił ją na liście New Europe 100, a Wysokie Obcasy uznały za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Wyróżniona w rankingu „Kogo słucha polski biznes?”.

Zaraz obok autorki książki “Wiek paradoksów. Czy technologia nas ocali?’ na liście mówców jest postać Artura Kurasińskiego. Kurasiński to przedsiębiorca, orator oraz autor gier i komiksów edukacyjnych o nauce i technologii z serii „Róża, a co chcesz wiedzieć?”. Tech-realista. Cyfrowy narrator, kurator i kreator. Od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na ludzkie życie.

Wśród prelegentów znajdują się także specjaliści tacy jak m.in.: Krzysztof Wojewodzic (ESCOLA), Szymon Paluch (uPacjenta), Dorota Andrzejewska (Awareson), Lucjan Exner (Appnext), Aleksandra Keller (CCC), Aleksandra Matysiak, Karol Rubinkiewicz (Orange Polska), Łukasz Okoński, Paweł Wasilewski, Nir Manor (Future Mind), Mateusz Cygan (10A), Piotr Kowalski (Google), Jerzy Judycki (Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych).

Nie zabraknie panelu dyskusyjnego prowadzonego przez Roberta Rachwała (pomysłodawca i organizator Mobile Trends). W trakcie panelu na temat zagadnień związanych z zarządzaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji oraz perspektywami dla rynku mobile wypowiedzą się eksperci: Paweł Janda (mobitouch), Tomasz Witt (Norbsoft), Tomasz Muter (Droids On Roids SA), Tomasz Woźniak (Future Mind), Miłosz Wójcik (Appchance), Anna Grabowska (Miquido) i Katarzyna Smoleń-Drzazga (Pragmatic Coders).

W roli prowadzącego Mobile Trends Conference & Awards wystąpi Jarosław Kuźniar. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazją posłuchać na żywo utworów wykonywanych przez Natalię Capelik-Muianga, która miała okazję wystąpić na scenie Opery Leśnej podczas Top of the Top Sopot Festival w 2019 roku.

Organizator oraz partnerzy wydarzenia

Tegorocznym organizatorem wydarzenia jest ESCOLA. Krzysztof Wojewodzic zarządzający okrętem Escoli postanowił opowiedzieć na konferencji dlaczego m-learning jest trudny i co wpływa na niekorzyść urządzeń mobilnych pod kątem nauczania. Opowie o architekturze headless oraz o tym, jak zrewolucjonizować rynek nauczania internetowego.

Jedenasta edycja eventu sponsorowana jest przez Orange Flex oraz Appnext. Głównym sponsorem jest zaś firma Future Mind. Future Mind Future Mind tworzy innowacyjne produkty cyfrowe, ze szczególnym naciskiem na retailowe aplikacje mobilne. Z kolei Orange Polska słynie z innowacji i nowoczesnego podejścia na rynku, podczas konferencji opowie o swojej nowej funkcjonalności – Przekaż EKO GB.

Natomiast Appnext działa w obszarze „app discovery”, to platforma rekomendująca aplikacje swoich partnerów milionom użytkowników smartfonów Android na całym świecie dzięki bezpośredniej współpracy z producentami urządzeń. Przedstawiciel firmy, Lucjan Exner, opowie o tym w trakcie swojej prelekcji.

Mobile Trends Conference 2022: 17-18 marca 2022 r., Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva.

Więcej informacji znajdziesz na: https://2022.mobiletrends.pl/.