Mobile Trends 2022 to obowiązkowy event dla wszystkich fanów mobilnych technologii. Konferencja to nie tylko inspirujące prelekcje, ale także wielka impreza networkingowa, podczas której firmy oraz uczestnicy mogą mieć niepowtarzalną okazję, aby wymieniać się zdobytymi doświadczeniami.

Nowe technologie i trendy na rynku mobile

Ponad 20 prelegentów opowie w trakcie Mobile Trends o projektowaniu, tworzeniu, wdrażaniu oraz promocji aplikacji i rozwiązań dedykowanych również najnowszym urządzeniom wykorzystującym rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość (AR i VR). A ta zacznie niedługo już dość śmielej wkraczać w nasze codzienne życie.

Nie zabraknie również gali rozdania prestiżowych nagród Mobile Trends Awards. Zgłoszenia można wysyłać do 12 stycznia 2022 roku.

Konferencja Mobile Trends 2022  odbędzie się w Krakowie w dniach 17-18 marca przyszłego roku. Będzie to już 11-sta edycja tego znanego w świecie IT wydarzenia. Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo uczestników. Osoby, które nie skorzystały ze szczepionki na koronawirusa mają zagwarantowane zrobienie testu przed wejściem, by nie czuły się wykluczone z wydarzenia.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie 2022.mobiletrends.pl. Do 07.02.2022 można je kupić w promocyjnej cenie.