Mobilny Kelner 2.0 to system umożliwiający obsługę gości na terminalach mobilnych, od razu przy stolikach. Nowe rozwiązanie ma pozwalać na przyspieszenie procesu zamawiania i płatności, eliminując konieczność stosowania tradycyjnych metod, które często okazują się uciążliwe dla pracowników, jak i klientów lokali gastronomicznych.

Mobilny Kelner 2.0 – nowość od GoPOS

Dzięki nowemu rozwiązaniu od GoPOS pracownicy mogą przyjmować zamówienia już nawet w 3 kliknięciach, a następnie automatycznie przekazywać je na kuchnię. Na urządzeniach kelnerzy mogą prezentować zdjęcia serwowanych potraw, co ułatwia klientowi wybór najlepszego dania. 

Rozwiązanie nie ogranicza się jednak tylko do obsługi. Za pomocą Mobilnych Kelnerów 2.0 kelnerzy mogą także odbierać płatności kartą, a także wydrukować paragon lub przesłać go drogą elektroniczną – bezpośrednio z poziomu jednego urządzenia i od razu przy stolikach konsumentów.

Mobilny Kelner 2.0 będzie dostępny od lipca 2023 roku, a już teraz wszyscy zainteresowani mogą zapisać się na listę, aby wziąć udział w jego testach.