Partner serwisu Visa dla biznesu

Myślisz, że jesteś ekspertem? Wypełnij QUIZ wiedzy o FinTech #6

Fintek
Fintek
#QUIZ
Opublikowano: 22 maja 2020, 14:45 Aktualizacja: 22 maja 2020, 14:51

Przed Wami kolejny, już szósty QUIZ wiedzy o fintech. Sprawdź swoją wiedzę i czy jesteś na bieżąco. Połowa uczestników nie zdobywa nawet 60%.

Test wiedzy o FinTech

Przed Państwem kolejny QUIZ o branży fintech, gdzie można sprawdzić swój  poziom wiedzy i czy jest się na bieżąco z nowościami. W teście może wziąć udział każdy, nie tylko ekspert. To tylko 10 pytań, a żeby zaliczyć należy udzielić 6 poprawnych odpowiedzi. Sprawdź czy dasz radę.

QUIZ o sektorze FinTech #6

Pytania dla jednych są proste, dla innych trudne, ale zawsze staramy się, by były niebanalne. Gdy już odpowiesz, sprawdź swój wynik. A jeśli nie odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie pytania, to nie głowa do góry. Czytaj Fintek.pl – tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania o fintech.

QUIZ #5 zdało tylko 30% uczestników

Piąty QUIZ znajdziesz poniżej. Był niezwykle trudny – zdawalność wyniosła 30%, a średnia ocena to raptem 4,67. Jak do tej pory to najsłabszy wynik, a QUIZ #5 jest najtrudniejszym z całej serii testów Fintek.pl, a wydawało się, że już 5-ty był ekstremalnie trudny. Ten kto zdobędzie 6 punktów może śmiało nazywać się ekspertem.

QUIZ o sektorze FinTech #5

Kolejny QUIZ już za tydzień. Jeśli masz propozycję pytania – napisz na adres redakcja@fintek.pl


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

myslisz-ze-jestes-ekspertem-wypelnij-quiz-wiedzy-o-fintech-6