Aby skorzystać z kantoru online Nest Banku, wystarczy zalogować się do swojego konta internetowego lub aplikacji mobilnej i aktywować usługę. Użytkownik powinien posiadać co najmniej jeden rachunek walutowy i rachunek w PLN. Transakcje rozliczane są pomiędzy rachunkami klienta.

Kantor online już dostępny w Nest Banku

Wszystkie transakcje są przeprowadzane w czasie rzeczywistym, zapewniając klientom natychmiastową płynność i bieżący dostęp do środków w wybranej walucie – czytamy w komunikacie.

Bank nie pobiera opłat ani za aktywację usługi, ani przy dokonywanych transakcjach wymiany walut. Usługa jest dostępna 24/7, natomiast najkorzystniejsze warunki cenowe klienci uzyskają wymieniając walutę w dni robocze między godziną 9:00-17:00.

Klienci Nest Banku mogą również skorzystać z usługi kantoru online płacąc w obcej walucie np. wydatki w obcej walucie lub przekazy pieniężne do innego kraju. Nowa usługa jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o innym wdrożeniu Nest Banku – karcie wirtualnej. Umożliwia ona płacenie zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Klient może ją otrzymać niemal natychmiast po założeniu konta. Za aktywację i korzystanie z karty wirtualnej Nest nie pobiera opłat.