Przelewy natychmiastowe Express Elixir są rozliczane w trybie online. Dzięki temu pieniądze z rachunku nadawcy mogą znaleźć się na rachunku odbiorcy w czasie liczonym w sekundach. System Express Elixir umożliwia rozliczanie przelewów natychmiastowych 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Operatorem przelewów dokonywanych w ramach systemu Express Elixir jest KIR.

Natychmiastowe przelewy Express Elixir w Nest Banku

Z przelewów natychmiastowych mogą teraz korzystać wszyscy klienci Nest Banku.

– Przelewy natychmiastowe Express Elixir to kolejna z wielu nowości, które wprowadziliśmy. Jednocześnie jest to ważny krok do wyczekiwanej przez naszych klientów funkcji – przelew na telefon BLIK. Tak jak zapowiadaliśmy pojawi się ona u nas jeszcze w tym roku – mówi Janusz Mieloszyk, pierwszy wiceprezes Zarządu Nest Banku.

– W zeszłym roku wprowadziliśmy dla naszych klientów wiele mobilnych nowości – Visa Mobile, Swatch Pay, Nest POS, bramkę płatniczą czy możliwość założenia konta na selfie. W tym roku oprócz wspomnianych już usług, pojawi się u nas też karta wirtualna oraz klika niespodzianek, które będziemy mogli już wkrótce ogłosić – dodaje Janusz Mieloszyk.