Na koniec 2020 roku z aplikacji mobilnej GOmobile i systemu transakcyjnego GOonline korzystało ponad 1 mln aktywnych klientów. To wzrost o 19% rok do roku.

Nowości w aplikacji mobilnej GOmobile od BNP Paribas

Kilka dni temu w sklepie Google Play pojawiła się aktualizacji apki GOmobile od BNP Paribas. Wprowadziła ona takie nowości jak możliwość tworzenia i modyfikacji zleceń stałych, czy podwyższenie limitu karty kredytowej i limitu kredytowego na Allegro. Dzięki aktualizacji z poziomu GOmobile można także rozłożyć zakupy na raty – płatność kartą kredytową można podzielić na raty i zarządzać finansami w aplikacji.

W nowej wersji GOmobile znajdziemy również dodatkowe informacje w szczegółach kredytów i kart kredytowych oraz prezentacje ubezpieczeń o charakterze inwestycyjnym – czytamy w sklepie Google Play.

W całym 2020 roku BNP Paribas obsłużył prawie 26 mln transakcji mobilnych (+144,3% r/r) i 9,3 mln transakcji BLIKIEM (+204,9% r/r). Dodatkowo we współpracy z firmą Autenti bank rozpoczął używanie podpisu elektronicznego wykorzystywanego w wielu procesach, w tym podczas otwierania rachunku bankowego.

/RT