Partner serwisu Visa dla biznesu

Nowe Pekao24 dla firm już dostępne

Fintek
Fintek
#Pekao S.A
Opublikowano: 4 lutego 2020, 11:23 Aktualizacja: 4 lutego 2020, 11:23

Bank Pekao S.A. uruchomił nową odsłonę Pekao24 dla firm. W nowej wersji serwisu użytkownicy szybciej znajdą najważniejsze informacje o swoich produktach, czy zlecą przelew.

Pekao24 dla firm

Bank Pekao S.A. uruchomił nową odsłonę Pekao24 dla firm. W nowej wersji serwisu użytkownicy szybciej znajdą najważniejsze informacje o swoich produktach, czy zlecą przelew.

Nowe Pekao24 dla firm

Aby ułatwić przedsiębiorcom codzienne korzystanie z bankowości internetowej, po uruchomieniu Pekao24 dla klientów indywidualnych, Bank Pekao udostępnia nową platformę także swoim klientom biznesowym. Jedną z najważniejszych cech serwisu jest wygodny dostęp do wszystkich posiadanych w banku produktów i usług już z poziomu strony głównej. W ten sposób klienci z łatwością uzyskają wszystkie niezbędne informacje o saldzie czy historii operacji.

Z poziomu pierwszego ekranu użytkownicy będą mogli wykonać też wszystkie najważniejsze operacje, takie jak zlecenie przelewu czy sprawdzenie listy nadchodzących płatności. Nowa wersja serwisu będzie stale rozwijana o kolejne funkcje, ale już teraz klienci mogą testować dostępne usługi. Na tym etapie wdrożenia równolegle dostępna jest poprzednia wersja systemu, dzięki czemu klient swobodnie może przełączać się między serwisami.

– Nowe Pekao24 dla firm to przede wszystkim nowoczesny i zaawansowany system bankowości elektronicznej, który ma ułatwić użytkownikowi korzystanie z naszych usług oraz produktów. To dopiero pierwszy etap wdrożenia, kolejne funkcje w nowym serwisie będziemy dodawać sukcesywnie. Potrzeby naszych klientów stale się zmieniają, a my chcemy jak najlepiej spełniać ich oczekiwania, dlatego zmieniamy i udoskonalamy oferowane przez nas produkty i usługi – mówi Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A.

Cała historia operacji w jednym miejscu

Dostęp do najważniejszych informacji i możliwość zlecenia praktycznie każdej transakcji z poziomu strony głównej, to niejedyne nowości, jakie czekają na klientów Pekao. Cała historia operacji została zgromadzona w jednym miejscu, a konkretną transakcję będzie można znaleźć za pomocą wygodnej wyszukiwarki.

Nowa odsłona Pekao24 automatycznie dostosowuje się do ekranu, na którym jest wyświetlana, więc można z niej korzystać z dowolnego urządzenia.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowe-pekao24-dla-firm-juz-dostepne