Od teraz klienci BNP Paribas mogą o łatwiej aktywować aplikację. Po podpisaniu umowy w procesie Kontootwieracz, wystarczy nadać PIN (i opcjonalnie – przejść standardowy proces sczytywania linii papilarnych lub skanowania twarzy, by móc bezpiecznie logować się za pomocą biometrii). Chwilę później, po kliknięciu „Zaloguj się” w GOmobile, można już na bieżąco weryfikować status swojego wniosku – czytamy w komunikacie.

BNP Paribas aktualizuje aplikacje GOmobile

Dodatkowo w zależności od posiadanych produktów, klient ma możliwość założenia w ten sposób kolejnych lokat (GOmobile, GOonline, Promocyjnej oraz Standardowej walutowej). Sam proces otwarcia lokaty jest bardziej przejrzysty, dzięki odświeżeniu odpowiednich ekranów aplikacji. Na liście produktów widnieje przycisk „Otwórz lokatę”, który przekierowuje bezpośrednio do oferty.

Z kolei klienci, którzy często wyjeżdżają za granicę, lub rozliczają się w walutach obcych, powinni docenić przelew własny walutowy. Bank umożliwia wygodne przesłanie pieniędzy między kontami – zarówno w tej samej walucie obcej, jak i w różnych walutach, w zależności od posiadanych rachunków. Bardzo łatwo można też wymienić walutę już z poziomu aplikacji – wyjaśnia BNP Paribas.

Dla ułatwienia zarządzania własnym budżetem z pomocą aplikacji GOmobile, BNP Paribas udostępnił także możliwość pobierania wyciągów z kont osobistych, oszczędnościowych i kart kredytowych. Wystarczy do tego kilka ruchów palca – należy wybrać odpowiednią opcję po wejściu w szczegóły rachunku osobistego i oszczędnościowego.

Uproszczone będzie także udzielanie lub cofanie zgód marketingowych. W zależności od tego, czy klient chce otrzymywać od banku spersonalizowane oferty, może wybrać odpowiednią opcję w menu aplikacji. Nowości w aplikacji dotyczą też powiadomień push. Po otrzymaniu notyfikacji, klient może jednym ruchem palca (po zalogowaniu) przejść do odpowiednich ekranów aplikacji, takich jak dashboard, lista produktów czy lista wiadomości.