Free Now posiada portfolio klientów korporacyjnych wykorzystujących aplikację Mobility Super App jako formę benefitu pracowniczego. Chociaż aplikacja oferuje m.in. opcję zamówienia przewozu i współdzielenia przejazdu, są to tylko nieliczne formy transportu, jakiego potrzebują pracownicy na codzień. W rzeczywistości przemieszczanie się obejmuje także podróże komunikacją miejską, dalekobieżnymi pociągami i wiele innych.

Adyen rozszerza współpracę z Free Now i Visa

Ta różnorodność sprawia, że firmy chcące rekompensować podróże swoich pracowników często borykają się z problemem braku nadzoru i możliwości kontroli transakcji, skomplikowanymi konfiguracjami umów oraz pracochłonnym zarządzaniem fakturami. Korzystając z rozwiązania Adyen do wydawania kart, Free Now zyskał nowy sposób na usprawnienie tego świadczenia pracowniczego – czytamy w komunikacie.

Dzięki wydawanym przez Adyen kartom biznesowym Visa, firmy zachowają pełną kontrolę nad tym kiedy, gdzie, a nawet ile ich zespół będzie wydawać na podróże. Po wprowadzeniu danych pracownicy będą mogli używać swoich kart biznesowych Visa od Free Now do płacenia za taksówki, bilety kolejowe, metro, autobusy, tramwaje i inne formy transportu. Rozwiązanie obejmie wszystkie potrzeby związane z przemieszczaniem się pracowników, zarówno w codziennych dojazdach, jak i podczas podróży służbowych. Aby umożliwić całkowitą swobodę, karty można dodawać do portfeli cyfrowych.

Fakt posiadania przez Adyen globalnej licencji bankowej zapewnia firmom wgląd w międzynarodowe zestawienia i eliminuje konieczność współpracy z zewnętrznymi podmiotami. Wystarczy jedna integracja rozwiązania Adyen, a karty będą mogły być wydane we wszystkich lokalizacjach firmy na terenie państw Unii Europejskiej i w Wielkiej Brytanii. Ponadto, gdy pracownicy wyjeżdzają za granicę, karta może być przez nich używana w każdym kraju, w którym akceptowana jest Visa.