Partner serwisu Visa dla biznesu

Nowy interfejs i łatwiejsze korzystanie z Google Pay. BNP Paribas aktualizuje aplikację

Fintek
Fintek
#Bankowość#BNP Paribas
Opublikowano: 19 czerwca 2020, 12:37 Aktualizacja: 19 czerwca 2020, 12:37

Klienci BNP Paribas mogą już korzystać z GOmobile w wersji 2.3, która zapewnia jeszcze większą wygodę. Bardziej przejrzysty interfejs z listą produktów, spójny z pozostałymi zdalnymi kanałami banku, zapewnia użytkownikom spójne doświadczenia niezależnie od urządzenia. W nowej wersji aplikacji wprowadzono też ułatwienia dla użytkowników Google Pay.

Nowy interfejs i łatwiejsze korzystanie z Google Pay. BNP Paribas aktualizuje aplikację

Nowością, która najbardziej rzuca się w oczy, jest odświeżony interfejs aplikacji. Klienci mogą teraz w bardziej intuicyjny sposób przeglądać listę posiadanych produktów i szczegóły na ich temat. Wystarczy kilka ruchów palca, aby wyświetlić informacje o koncie i powiązanych z nim kartach, czy historię transakcji.

Nowe funkcje w aplikacji GOmobile od BNP Paribas

Można także łatwo zarządzać kartami oraz – w przypadku kart kredytowych – zweryfikować stan punktów w programie mamBONUS. Wykonanie przelewu, zmiana limitów na kartach czy udostępnienie numeru rachunku są teraz bardziej intuicyjne i spójne wizualnie z innymi kanałami zdalnymi. To wszystko usprawnia i przyspiesza korzystanie z aplikacji GOmobile. Aktualizacja jest sukcesywnie udostępniana użytkownikom.

Bank usprawnił też proces dodawania karty do usługi Google Pay. Ze względu na bezpieczeństwo i wygodę, płacenie za zakupy smartfonem w ostatnim czasie znacząco zyskało na popularności. Kartę, której chcemy używać do płacenia telefonem, możemy teraz dodać do usługi bezpośrednio z aplikacji GOmobile. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję na ekranie listy produktów lub w „szczegółach karty”.

Nowe możliwości pojawiły się również w ustawieniach powiadomień PUSH. Klienci mogą wybrać, jakie informacje chcą otrzymywać, aby mieć jeszcze większą kontrolę nad swoimi pieniędzmi i wygodniej nimi zarządzać. W zależności od preferencji, mogą wskazać rodzaje transakcji i rachunki, o których chcą otrzymywać powiadomieniem na telefonie. Przejrzysty interfejs pozwala na wybór ustawień zgodnych z potrzebami każdego klienta.

To nie koniec nowości w GOmobile. BNP Paribas już wkrótce wdroży kolejną funkcjonalność, która w znaczący sposób ułatwi zarządzanie prywatnym budżetem oraz analizę wydatków.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowy-interfejs-i-latwiejsze-korzystanie-z-google-pay-bnp-paribas-aktualizuje-aplikacje