Klienci korzystający z oferty premium Nubank Ultravioleta będą mogli aktywować roczną kartę eSIM 10 GB ze swojej aplikacji bankowości mobilnej. Dzięki temu będą mogli uniknąć wygórowanych opłat roamingowych i korzystać z bezpłatnych szybkich transmisji danych podczas podróży zagranicznych.

Nubank udostępni usługę eSIM

Nubank podąża śladem Revolut, który w lutym wprowadził usługę eSIM, aby pomóc brytyjskim klientom premium w walce z rosnącymi rachunkami za transmisję danych w roamingu podczas pobytu za granicą. Następnie w marcu Western Union wprowadził płatną ofertę dla klientów portfela cyfrowego w Niemczech, Włoszech, Polsce i Rumunii.

Inne korzyści dostępne dla klientów Nubank Ultravioleta obejmują wyższe limity kredytowe, atrakcyjne nagrody, cashback, konta rodzinne, ochronę ubezpieczeniową, nieograniczone wypłaty z bankomatów i 24-godzinną obsługę klienta.

Ostatnio pisaliśmy, że Nubank ma już ponad 100 mln klientów. Udało się to osiągnąć po 11 latach od wejścia na rynek. Obecnie fintech ten jest prawdziwym gigantem finansowym w Ameryce Łacińskiej, oferując swoje usługi w Brazylii, Meksyku i Kolumbii.