Od stycznia klienci, którzy zdecydują się na otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium Banku online – za pomocą selfie – mogą liczyć na 200 zł premii. Wystarczy ściągnąć aplikację PeoPay i założyć rachunek w ten sposób, bez konieczności przychodzenia do oddziału. Natomiast ci, którzy zdecydują się na założenie rachunku w placówce, otrzymają 100 zł. Fintech się opłaca.

Nowa promocja Banku Pekao

Jednocześnie, na selfie i w oddziałach, klienci mogą otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3 proc. w skali roku na 4 miesiące do 30 tys. zł. wraz z Kontem Przekorzystnym oraz do 100 tys. zł. z Kontem Świat Premium. Oferta dostępna jest dla nowych klientów oraz dla istniejących, nieposiadających konta osobistego lub mających nieaktywny rachunek w Pekao. Z promocji Banku Pekao można skorzystać do 31 marca 2020 roku.

– Po zeszłorocznej prezentacji karty rewolucyjnej, która przy płaceniu za granicą daje gwarancje niskich kursów i przyczyniła się do najlepszego kwartału pod względem sprzedaży kont w historii banku, przyszedł czas na ofertę dla oszczędzających – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao.

Promocyjnej ofercie Pekao towarzyszy kolejna odsłona kampanii „Bierz życie za rogi”. Jej bohaterem jest Sebastian Kawa – najbardziej utytułowany pilot szybowcowy w historii. W jego dorobku znajdują się aż 32 medale z najważniejszych imprez szybowniczych na świecie. Pilot 15-krotnie sięgał po najcenniejszy medal dla każdego szybownika – złoto mistrzostw świata.