Oferta skierowana jest do nowych i istniejących nieaktywnych klientów. Promocja potrwa do 30 września. Rachunek w Pekao można otworzyć całkowicie zdalnie, za pomocą selfie w aplikacji PeoPay.

Milion Kont Przekorzystnych w Banku Pekao

Pierwsze 100 zł klienci banku dostaną za całkowicie zdalne założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium – za pomocą selfie. Kolejne 100 zł Pekao wpłaci na rachunek za skuteczne polecenie konta w ramach programu Polecam Przekorzystnie. W nowej promocji bank przygotował również bonus dla najmłodszych.

Dzieci w wieku 6-12 lat mogą otrzymać 50 zł w postaci kieszonkowego na start. Wystarczy, że rodzic założy swojemu dziecku pakiet PeoPay KIDS – Konto Przekorzystne dla młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i aplikację mobilną PeoPay KIDS.

W nowej ofercie Banku Pekao proponuje również atrakcyjne oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych. Otwierając Konto Oszczędnościowe przez pierwsze 4 miesiące klienci mogą liczyć na 2 proc. w skali roku do 20 000 zł. Warunkiem jest posiadanie lub otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium. W przypadku Konta Oszczędnościowego Premium oprocentowanie wynosić będzie 1,5 proc. w skali roku przez 4 miesiące do 100 000 zł.