Tpay i Bank Pekao rozpoczęli współpracę pod koniec 2020 roku. W jej ramach niedawno miało miejsce wspólne wdrożenie nowego systemu płatności online dla PZU. Owocem tej współpracy jest także wprowadzenie w aplikacji „Moja Biedronka” płatności BLIKIEM bez użycia kodu.

Tpay z obsługą e-płatności dla Pekao Leasing

Klienci Pekao Leasing za pośrednictwem Portalu Klienta mogą dokonywać płatności w nowym module. Płatność odbywa się natychmiastowo – po przyjęciu wpłaty następuje automatyczne zaksięgowanie i rozliczenie faktury. Usługa jest bezpłatna –  Pekao Leasing zapewnia, że nie pobiera prowizji.

W komunikacie czytamy, że moduł oferowany przez Tpay spełnia wszystkie niezbędne wymagania w zakresie płatności za zobowiązania leasingowe. Wprowadzone przez Pekao Leasing udogodnienie ma być odpowiedzią firmy na potrzeby klientów prowadzących biznes.

– Cieszymy się ze współpracy z Pekao Leasing i możliwości obsługi płatności online dla naszego Partnera. Od początku naszej działalności uważnie obserwujemy rynek i reagujemy na jego potrzeby, koncentrując się na wdrażaniu rozwiązań przyspieszających rozwój e-płatności. Błyskawiczne działanie oraz nieograniczony i zdalny dostęp do usług, przy jednocześnie zapewnionym bezpieczeństwie to wymagania w zakresie płatności za zobowiązania leasingowe, które spełnia moduł Tpay – podkreśla Paweł Działak, CEO & co-founder Tpay, operatora płatności online.

– Otrzymujemy od naszych klientów pozytywny feedback po uruchomieniu płatności online. To dodatkowy motywator do korzystania z Portalu Klienta, gdzie stale poszerzamy zakres funkcjonalności i staramy się budować przywiązanie użytkownika. Niewątpliwie wdrożenie to przyczyniło się do optymalizacji procesu rozliczania wpłat i stanowi dla nas narzędzie wspierające rozwój kultury płatniczej – komentuje Krzysztof Zgorzelski, Prezes Zarządu Pekao Leasing.