Partner serwisuVisa dla biznesu

Tpay


Tpay dostarcza nowatorskie rozwiązania płatnicze zapewniające bezpieczeństwo i wygodę transakcji, potwierdzone najwyższymi certyfikatami w branży. Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi płatności, które pozwolą klientom zaoszczędzić bezcenny czas.
Płatności BLIKIEM na Messengerze za klapki Kubota. Nowe wdrożenie Tpay i Koda
October 7, 2021, 3:17 PM

Rozwiązanie chatbotowe dla Kuboty to już druga tego typu wspólna realizacja Tpay i Koda Bots. Kilka miesięcy temu zostało ono wdrożone dla marki Myszojeleń.

Jak kupują millennialsi i generacja Z? Kilka słów o zwyczajach zakupowych w e-commerce
September 30, 2021, 8:30 AM

Rozmowa z Martą Kwiatkowską, senior video marketing and communication specialist w Tpay.

Innowacyjne formy płatności, co konsumenci sądzą o nowinkach płatniczych?
September 21, 2021, 1:41 PM

Wraz z rozwojem technologii ewoluują formy płatności. Płacenie zbliżeniowo za pomocą telefonu i smartwatcha przyjęło się wśród konsumentów i dziś jest standardem. Jakie nowe rozwiązania mają szansę zdobyć podobną popularność?

Rozwój e-commerce - jakie narzędzia zyskują na znaczeniu?
September 13, 2021, 3:25 PM

W ramach badania „Raport e-commerce: perspektywa pracowników branży”, przeprowadzonego przez agencję Semcore w okresie od maja do lipca 2021 r., określono sytuację branży e-commerce.

Płatności online to must have dla biznesu w Polsce [TPAY PODCAST]
August 31, 2021, 8:00 AM

Trendy na rynku płatniczym są dobre i pokazują, że znacznie wzrosło zaufanie do nowoczesnych narzędzi paytech. Fintech w Polsce stał się ważnym sektorem gospodarki. Ale co dalej?