Partner serwisu Visa dla biznesu

Piekło zamarzło. Oracle i Microsoft łączą swoje chmury

Fintek
Fintek
#Microsoft
Opublikowano: 6 czerwca 2019, 21:40 Aktualizacja: 6 czerwca 2019, 22:06

Oracle Cloud i Microsoft Azure zostaną połączone, co pozwoli na rozszerzenie lokalnych centrów danych na obie chmury. Partnerstwo Azure i Oracle zapewni kompleksową obsługę wszystkich usług i aplikacji w chmurze. Klienci oczekiwali tego rodzaju współpracy. Prawdopodobnie przyczyni się ona do tworzenia jeszcze bardziej wydajnych i bezpiecznych rozwiązań.

Microsoft i Oracle ogłosiły partnerstwo w zakresie świadczenia usług chmurowych. Klienci mogą teraz łączyć usługi Azure z usługami Oracle Cloud. Niektóre elementy mogą działać w ramach Azure, inne w ramach Oracle. Partnerstwo zapewni bardziej zoptymalizowaną obsługę.

Microsoft i Oracle łączą siły

Film można obejrzeć na fanpage Oracle na Facebooku.

Sztuczna inteligencja dzielona na pół

95% firm z listy Fortune 500 korzysta z platformy Azure. To duże wydarzenie, które pokazuje jakie jest nasze miejsce na rynku. Dwie potężne amerykańskie firmy technologiczne, bez których tworzenie nowoczesnego oprogramowania, rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję tudzież machine learning byłoby nie tylko bardzo trudne, ale bardzo możliwe, że nawet niewykonalne, właśnie nawiązały strategiczną współpracę. Tak się dzieli władzę na świecie? Niektórzy powiedzą, że tak.

– Dzięki doświadczeniu Oracle w obsłudze klientów enterprise, sojusz z tą firmą jest dla nas naturalnym wyborem, ponieważ pomagamy naszym wspólnym klientom przyspieszyć migrację firmowych aplikacji i baz danych do chmury publicznej” – zauważył wiceprezes Microsoft, szef działu chmury i sztucznej inteligencji Scott Guthrie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

pieklo-zamarzlo-oracle-i-microsoft-lacza-swoje-chmury