Na początku listopada pisaliśmy o współpracy PKO Leasing z MediaMarkt. W jej ramach klienci sieci mogą sfinansować stacjonarny zakup sprzętu za pomocą leasingu. Teraz usługi PKO Leasing są dostępne także dla kupujących w sklepach marki Media Expert w Polsce.

Współpraca PKO Leasing i Media Expert

Jak uzyskać finansowanie w formie leasingu w salonach Media Expert? W pierwszym kroku należy podczas zakupów poinformować sprzedawcę o wyborze tej opcji. Następnie konieczne będzie wypełnienie elektronicznego wniosku wspólnie z doradcą oraz okazanie dowodu osobistego.

PKO Leasing zapewnia, że o przyznaniu finansowania informuje w ciągu kilku minut. Umowa leasingu podpisywana jest na miejscu w sklepie, a klient wybrany przez siebie przedmiot może użytkować od razu.

– Rozpoczęcie współpracy z tak znaczącym partnerem, jakim jest Media Expert, który prowadzi ponad pół tysiąca punktów sprzedaży w Polsce, pozwala nam oferować nasze usługi z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi z myślą o wygodzie i komforcie klientów. Możliwość sfinansowania urządzeń o wartości min. 500 zł netto w szybkim i nowoczesnym procesie leasingowym, to zwiększenie dostępności do tej formy finansowania klientom sieci sklepów MediaExpert w całej Polsce – mówi Anna Wiśniewska, Dyrektor Departamentu Produktów i Procesów w PKO Leasing.