Crowder.PRO to platforma crowdlendingowa, która łączy osoby szukające możliwości inwestycyjnych z deweloperami chcącymi pozyskać finansowanie. Użytkownik wybiera projekt nieruchomości, który chce wesprzeć swoim kapitałem w formie pożyczki. Następnie w trakcie jego realizacji, do portfela użytkownika przekazywane są środki z oprocentowania.

Crowder.PRO rozpoczyna współpracę z Signius

Za pomocą platformy Signius Professional, użytkownicy Crowder.PRO będą mogli w pełni online potwierdzić swoją tożsamości. W tym celu do ich dyspozycji pozostaje certyfikowana wideoweryfikacja lub potwierdzenie danych przez bankowość elektroniczną. W ramach tego procesu podpiszą także zdalnie umowę.

– Proces wdrożenia przebiegł bezproblemowo i płynnie dzięki doświadczonemu i pomocnemu zespołowi z Signius. Istotny jest dla nas również intuicyjny interfejs aplikacji, który spełnia wszystkie nasze wymagania pod kątem wygody użytkownika – mówi Grzegorz Mizerski, CEO i założyciel Crowder.PRO.

Jak zapewnia Signius, usługa jest w pełni zgodna z unijnym rozporządzeniem eIDAS, a podpis składany przez platformę ma moc prawną w całej Unii Europejskiej. Niedawno pisaliśmy o działaniach Signius związanych z ekspansją na rynek DACH. Firma podjęła współpracę ze Swisscom i obecnie finalizuje proces wdrażania swojego rozwiązania w jednym ze szwajcarskich banków.