Urządzenia takie jak komputer, tablet, telefon czy laptop wymagają odpowiedniej konserwacji lub naprawy. Jednak ewentualne prace informatyczne najczęściej skutkują długotrwałym pozostawieniem sprzętu u technika bądź informatyka, który w wolnym momencie zajmuje się danym problemem. Schemat ten łamie usługa dostępna na platformie www.doradcainformatyczny.pl.

Posiadacz aktywnego pakietu Doradca Informatyczny, ma możliwość skorzystania z pomocy eksperta technicznego, który wykonuje interwencję – np. naprawę awarii – zdalnie, praktycznie natychmiast i pod stałą kontrolą klienta, ponieważ wszystkie prace widoczne są na ekranie urządzenia, które pozostaje w jego rękach.

Rzetelne wsparcie IT

Eksperci techniczni realizujący interwencje wykonują na odległość takie prace jak – instalacja oprogramowania, aktualizacje, naprawy awarii, konfiguracja skrzynek pocztowych, zapewnienie ochrony przed cyberatakami, ustanowienie ochrony rodzicielskiej, odzyskiwanie plików czy koordynacje zgłoszenia do operatorów zewnętrznych. Usługa realizowana jest po zainstalowaniu bezpiecznej aplikacji, która umożliwia pracę na urządzeniu klienta lub ewentualnie przez telefoniczne przekazanie instrukcji klientowi.

Technicy usługi Doradca Informatyczny wspierają również w codziennym użytkowaniu nowoczesnych urządzeń osoby, które mogą mieć problem dla przykładu z realizacją zakupów on-line. Klient uzyskuje pomoc, gdy posiada dostęp do usługi – zakupiony samodzielnie lub otrzymany od swojego operatora, a chcąc korzystać ze wsparcia dzwoni pod nr 22 330 7777. Usługi świadczone są we wszystkie dni robocze, w godzinach od 8.00 do 20.00.

Szeroka oferta

Spółka BZ Group zaprojektowała szereg zróżnicowanych pakietów usług dostosowanych do wymagań klienta indywidualnego oraz przedsiębiorcy. Przykładowo, cena pojedynczej interwencji informatycznej dla klienta indywidualnego to jedyne 29 zł brutto. Usługi są również dostępne w formie abonamentowej. Warto podkreślić, że partnerzy biznesowi współpracujący z firmą w zakresie zapewnienia pomocy IT dla dużych wolumenów klientów otrzymują oferty indywidulane, dostosowane do modelu wdrożenia usług oraz z gwarancją korzystnego systemu prowizyjnego. Już w tym momencie współpracę w ramach usługi podjęły podmioty z takich branż jak edukacyjna, finansowa czy benefitowa.

Potencjał do współpracy

– Z uwagą analizowałam rozwijający się rynek usług informatycznych w Polsce, a także rosnące zapotrzebowanie klientów na inny, wygodniejszy model świadczenia usług w tym sektorze – mówi Joanna Jurczak, Prezes Zarządu BZ Group Sp. z o. o. – Wiele wskazuje na to, że DoradcaInformatyczny.pl wypełnia pewną niszę, która powstała ze względu nie tylko na wzrastające tempo pojawiania się nowych technologii oraz dbałość o komfort, ale również stanowi odpowiedź na wykluczenie cyfrowe. Zapraszam do bliższego poznania naszej oferty.

Joanna Jurczak, Prezes Zarządu, BZ Group Sp. z o.o.

/Artykuł sponsorowany