Sellingo dostarcza rozwiązania zarówno dla mniejszych sklepów, jak i zaawansowane technologie dla klientów premium. W tym gronie znajdują się takie marki, jak Venezia, E.Leclerc czy Selsey. Platforma Sellingo oferuje realizację indywidualnych projektów graficznych, synchronizację stanów magazynowych, a także integrację z Allegro.

Finansowanie Comfino dostępne dla partnerów Sellingo

Sklepy korzystające z oprogramowania Sellingo mogą uruchomić dla swoich klientów trzy formy finansowania: płatności odroczone, raty oraz raty dla firm. Za nowe rozwiązanie odpowiedzialny jest marketplace płatności Comfino, uruchomiony w 2021 roku przez spółkę Comperia.pl. Comfino działa jak wtyczka dla e-commerce. Po zaimplementowaniu w sklepie internetowym dopasuje opcje zapłaty do danego klienta.

– Wejście na najlepsze platformy ecommercowe było dla nas priorytetem, zatem jesteśmy naprawdę dumni z tego, że zaufało nam Sellingo. Nasze algorytmy sprawiają, że każdy klient danego sklepu internetowego znajdzie rozwiązanie finansowe dla siebie. To oznacza mniej opuszczanych koszyków w ostatniej fazie zamówienia i wzrost sprzedaży – mówi Paweł Szukalski, członek zarządu Comperia.pl SA.

W komunikacie podano, że Comperia.pl SA przygotowała promocję dla sklepów korzystających z rozwiązania Comfino. W jej ramach obecnie pokrywa koszty rat 0%. Zapowiedziano także wdrożenie Comfino na kolejnych platformach SaaS dostępnych dla sklepów internetowych.