Użytkownicy platformy będą mogli wziąć udział w kolejnych dwóch Niesamowitych Niedzielach – akcji promocyjnej, w ramach której dostawa zakupów z Shopee przez Pocztę Polską jest darmowa – czytamy w komunikacie.

Poczta Polska dostarczy zakupy z Shopee

Platforma Shopee działa w Polsce od września 2021 roku. Dzięki współpracy z Pocztą Polską użytkownicy mogą wybrać przesyłkę e-commerce, która zostanie dostarczona do ich domu, bądź skorzystać z odbioru przesyłki  kurierskiej
w jednym z ponad 17000 punktów odbioru Pocztex Punkt, wśród których są m.in. sklepy sieci Żabka, Biedronka, ABC, lewiatan, Delikatesy Centrum, kioski i saloniki prasowe Ruch, stacje paliw Orlen oraz placówki pocztowe.

Kupujący ma na odbiór 7 dni, a przy zamówieniu wysyłki przesyłką e-commerce dostawa jest darmowa dla zamówień od 0 zł.

15 maja odbyła się Niesamowita Niedziela – pierwsza wspólna akcja promocyjna w ramach współpracy Shopee z Pocztą Polską. Użytkownicy platformy, kupując produkty od polskich sprzedawców mogli korzystać z darmowej dostawy oraz zdobyć dodatkowe kupony zniżkowe o wartości 2 zł, 3 zł i 5 zł (przy zakupach o minimalnej wartości odpowiednio 10 zł, 15 zł i 30 zł). Kupony można wykorzystać podczas zakupów u lokalnych sprzedawców, obniżając ich cenę.

Ponieważ pierwsza wspólna akcja promocyjna Shopee i Poczty Polskiej okazała się sukcesem, 22 i 29 maja odbędą się kolejne Niesamowite Niedziele, podczas których kupujący, wybierając usługi Poczty Polskiej – przesyłkę
e-commerce bądź Pocztex Punkt – będą mogli cieszyć się darmową dostawą zakupów bez minimalnej wartości zamówienia.