Partner serwisuVisa dla biznesu

Poczta Polska


Poczta Polska to największy operator pocztowy w Polsce. Jest również największym pracodawcą zatrudniającym ponad 80 tysięcy ludzi w całym kraju. Poczta Polska to instytucja z rozbudowaną siecią oddziałów, która w ostatnich latach wprowadziła szereg zmian technologicznych m.in. wprowadzono możliwość płatności bezgotówkowych. W dobie rozwoju sektora e-commerce, Poczta Polska jest jednym z ważniejszych dostawców infrastruktury do przesyłu i odbioru paczek.
Polacy coraz chętniej odbierają polecone na mailu. 10 tys. nowych użytkowników eSkrzynki
May 14, 2021, 12:42 PM

Do użytkowników eSkrzynki dołączyło 10 tys. użytkowników. Z usługi korzysta już około 23 tys. odbiorców. Wzrost zainteresowania notuje także Elektroniczne Potwierdzenie Odbioru.

Automaty paczkowe przy kościołach? InPost i Poczta Polska prowadzą negocjacje
May 4, 2021, 12:37 PM

Do parafii w całym kraju mają już trafiać oferty wynajmu gruntów kościelnych pod skrytki na paczki - donosi "Rzeczpospolita".

Poczta Polska: płatności BLIKIEM utrzymują wysoką dynamikę wzrostu
March 29, 2021, 11:12 AM

W 2020 r. klienci Poczty Polskiej dokonali blisko 25 mln transakcji bezgotówkowych. Największy wzrost popularności Poczta odnotowała w przypadku płatności BLIK.

W sklepach Żabka można nadawać i zwracać przesyłki Poczty Polskiej
March 10, 2021, 2:46 PM

Poczta Polska udostępniła w całej sieci sklepów Żabka możliwość nadawania przesyłek oraz pilotażową opcję zwrotu towarów zakupionych online w Answear.com.

Poczta Polska rozwija współpracę z Amazonem
March 3, 2021, 9:54 AM

Poczta Polska już od kilku lat dostarcza przesyłki Polakom zamawiającym towary na platformie Amazon.