Partner serwisu Visa dla biznesu

Pożyczka od Banku Pekao w serwisie Pekao24, nowej aplikacji PeoPay i… przez telefon

Fintek
Fintek
#Bankowość#Pekao S.A
Opublikowano: 29 maja 2020, 10:34 Aktualizacja: 29 maja 2020, 10:35

Bank Pekao wprowadził nowe zdalne możliwości otrzymania indywidualnie dopasowanej pożyczki gotówkowej, zarówno w nowym serwisie online Pekao24, mobilnym PeoPay, jak i podczas rozmowy telefonicznej z doradcą – bez konieczności wizyty w banku.

Otwórz konto w Pekao i zyskaj 250 złotych. Rusza promocja z okazji miliona Kont Przekorzystnych

Klienci Pekao od dawna mogą pożyczać pieniądze zdalnie, korzystając z Klik Gotówki dostępnej w serwisie internetowym Pekao24 oraz aplikacji mobilnej PeoPay. W ostatnich dniach bank udostępnił nowe serwisy Pekao24 i PeoPay, które można teraz aktywować zdalnie, a znalazły się w nich nowe funkcjonalności Klik Gotówki. Klienci mogą na przykład skorzystać z ubezpieczenia PZU czy opcji spłaty pierwszej raty dopiero w trzecim miesiącu po wypłacie pożyczki.

W Banku Pekao zaciągniesz pożyczkę przez telefon

To proces omnikanałowy, co oznacza, że klient może rozpocząć wnioskowanie o pożyczkę w np. w serwisie Pekao24, a dokończyć w drugim – np. w aplikacji PeoPay czy w placówce banku i odwrotnie. Gotówka będzie dostępna na rachunku klienta w ciągu 30 sekund od zatwierdzenia dokumentów kredytowych.

Pekao rozszerza dodatkowo gamę dostępnych możliwości, uruchamiając nowy proces sprzedaży pożyczki przez telefon. Dzięki temu klienci banku uzyskają zdalnie wstępną decyzję kredytową, ale także mogą zawrzeć umowę i uruchomić pożyczkę na swój rachunek bez konieczności wizyty w placówce.

– W odpowiedzi na sytuację ograniczonego dostępu do placówek, Bank Pekao przygotował unikalne rozwiązanie pozwalające klientom indywidualnym podpisywać dokumenty za pośrednictwem Pekao24. Doradca nie musi już zapraszać klienta do oddziału. Wystarczy, że uzgodni warunki przez telefon i przekaże umowę do podpisu w bankowości internetowej. Pierwszym produktem, który może być oferowany w ten sposób, jest pożyczka gotówkowa – dodaje Bartosz Zborowski, dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao.

Warto przypomnieć, że kilka dni temu Bank Pekao udostępnił w swoich oddziałach obsługę e-dowodów. Na początek rozwiązanie pojawiło się w 31 placówkach w największych polskich miastach.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

pozyczka-banku-pekao-serwisie-pekao24-nowej-aplikacji-peopay-przez-telefon