W celu złożenia wniosku o pożyczkę gotówkową bez konta w PKO BP wystarczy, że posiadamy dostęp do aplikacji IKO i nie mamy żadnych aktywnych produktów w tym banku (możemy być uczestnikiem PPK, PPE). Dodatkowo trzeba mieć ukończone 23 lata, posiadać obywatelstwo polskie, mieszkać w Polsce i posiadać polski dowód osobisty oraz być właścicielem konta w innym banku.

Pożyczka w aplikacji IKO bez konta

O pożyczkę bez konta w IKO można wnioskować całkowicie online w aplikacji, bez potrzeby wizyty w oddziale. Decyzja ma być wydawana w kilka minut – można otrzymać finansowanie do 6200 PLN bez dokumentowania dochodu. Wypłatę otrzymamy przelewem Express Elixir na rachunek prowadzony w innym banku.

W aplikacji IKO można zarządzać pożyczką – sprawdzić harmonogram spłat, zmienić nazwę pożyczki oraz dzień spłaty. Co jeszcze oferuje IKO bez konta? To między innymi sprawdzenie swojego rejestru PPK i PPE, korzystanie z otwartej bankowości, możliwość otwarcia konta w PKO BP i zyskanie dostępu do wszystkich funkcji IKO, a także wymiana walut i opcja sprawdzenia szczegółów swoich kont walutowych.

Jak pobrać IKO bez konta? Należy wejść do wybranego sklepu z aplikacjami (App Store, Google Play, Huawei App Gallery), pobrać IKO i wybrać „IKO bez konta”, a następnie „Uzyskaj dostęp”. W kolejnych krokach wystarczy postępować zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.