Użytkownicy Cinkciarz.pl mogą wnioskować o pożyczki w wysokości do 5 tys. złotych lub równowartości tej kwoty w euro, dolarach, funtach lub frankach oraz spłacać zobowiązanie maksymalnie w 12 miesięcznych ratach.

Nowość w ofercie pożyczkowej Cinkciarz.pl

Nowość w ofercie polskiego fintechu to przelew weryfikacyjny jako potwierdzenie tożsamości klienta. Płatność 1 zł (niezależnie od waluty pożyczki) odbywa się za pomocą przelewu online Pay-By-Link, czyli z rachunku bankowego.

Przelew weryfikacyjny to nie tylko uproszczenie i przyspieszenie procesu ubiegania się o pożyczkę, ale też zwiększenie bezpieczeństwa. Potwierdzenie tożsamości może chronić np. przed wyłudzeniem pożyczki na dane innej osoby – czytamy w komunikacie fintechu.

Klienci fintechu Cinkciarz.pl mają wybór, czy chcą wypłacić pieniądze na rachunek bankowy, czy bezpośrednio na swoją kartę wielowalutową. Jeśli użytkownik zdecyduje się na drugą opcję, ale nie posiada jeszcze karty od fintechu, to w trakcie składania wniosku o pożyczkę może za darmo zamówić jej wirtualną wersję.

Dzięki wypłacie pieniędzy na kartę klienci dostają środki natychmiast, a prowizje są niższe. Nie muszą mieć konta walutowego w banku, aby otrzymać pieniądze w danej walucie. Kolejnym benefitem jest ułatwienie procesu spłaty – w ustalonym terminie środki mogą być pobierane automatycznie z rachunku w portalu lub karty fintechu – czytamy w komunikacie.