Program partnerski Tpay to forma współpracy z firmami wdrażającymi rozwiązania e-commerce. W ramach programu sprzedawca poleca usługi Tpay i zarabia określony proces od każdej faktury poleconego przez siebie klienta. Dzięki podpisaniu umowy sprzedawca może także zaoferować swoim klientom promocyjne warunki obsługi transakcji.

Co oferuje program partnerski Tpay?

– Nasz program partnerski to system poleceń, w którym wynagradzamy partnera za polecenie systemu Tpay. Gdy klienci procesują transakcję za pomocą systemu, partner otrzymuje prowizje od transakcji. Z programu partnerskiego korzysta obecnie około 800 partnerów. Uważamy, że takie partnerstwa to kierunek, w którym warto podążać. Dzięki temu chcemy umocnić naszą markę na rynku i procesować jeszcze więcej transakcji – mówi Bartosz Witkczak z Tpay.

Tpay zaprasza do współpracy agencje interaktywne, platformy sklepowe, firmy IT (software house), freelancerów, firmy zajmujące wdrożeniem CRM/ERP, Booking Engine, agencje SEM i SEO, domy mediowe oraz partnerów, którzy widzą potencjał we wspólnym działaniu.

Z Bartoszem Witczakiem rozmawiał Rafał Tomaszewski. Podcast jest dostępny między innymi na Spotfiy, Soundcloud oraz YouTube.

Pozostałe podcasty znajdziecie pod tym linkiem i w zakładce Fintek Extra.

Wersja audio:

Podcast na YT: