Partner serwisu Visa dla biznesu

W końcu przelew Express Elixir w Getin Noble Bank

Piotr Koperski
Piotr Koperski
#Getin Noble Bank
Opublikowano: 7 września 2018, 11:02 Aktualizacja: 2 maja 2019, 13:07

Klienci Getin Banku od 6 września 2018 r. mogą korzystać z przelewów natychmiastowych, w systemie Express Elixir obsługiwanym przez KIR. Usługa umożliwia błyskawiczny transfer pieniędzy między rachunkami bankowymi prowadzonymi w różnych bankach.

Jak skorzystają na tym użytkownicy Getinu?

Przelewy Express Elixir to innowacja ułatwiająca życie użytkownikom już od sześciu lat. Klienci Getinu będą mogli dokonać trzech bezpłatnych, szybkich przelewów w miesiącu kalendarzowym, a za kolejne będzie trzeba zapłacić 5 złotych od transakcji.

Niestety, jak podaje bank w tabeli opłat i prowizji, od 1 czerwca 2019 każdy przelew będzie kosztował klienta 5 zł. Funkcja będzie dostępna dla klientów Getinu przez siedem dni w tygodniu, od godziny 6:00 do 22:00. Dzięki temu rozwiązaniu wygodnie i szybko dokonają oni codziennych transakcji bankowych czy rozliczą się z organami administracji publicznej.

Express Elixir z rekordem transakcji w lipcu

Rozwiązanie to po raz pierwszy w swojej historii odnotowało ponad milion (1,03 mln) transakcji w ciągu jednego miesiąca, a ich łączna kwota wyniosła blisko 2,5 mld zł. Najlepszą dzienną liczbę przelewów w systemie Elixir przetworzono w poniedziałek 9 lipca – było to 11,5 mln transakcji o wartości 25,9 mld zł.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

przelew-express-elixir-w-getin-noble-bank