Na początku tego roku informowaliśmy, że w ramach współpracy z norweskim Vipps, Cinkciarz.pl udostępnił nową metodę płatności. Wtedy kooperacja miała pozwolić użytkownikom Cinkciarz.pl m.in. na zasilanie rachunku Forex w portalu. Teraz platforma stawia jednak na bezpieczeństwo i ochronę danych użytkownika.

Cinkciarz.pl udostępnił kolejną metodę płatności

Głównym atutem Rapid Transfer ma być bezpieczeństwo. Dane bankowe użytkownika mają nie być przechowywane i pozostają w pełni zaszyfrowane przez bank. Aby dokonywać płatności potrzeba jedynie danych logowania do bankowego konta internetowego.

Nowa metoda płacenia w Cinkciarz Pay jest na ten moment obsługiwana przez ponad 3000 banków na całym świecie. Stanowi to o wiele większy wynik niż w listopadzie zeszłego roku, co skłania do zastanowienia, czy tego typu rozwiązania staną się niedługo standardem przelewów online?

Warto przy okazji dodać, że od początku 2022 roku, posiadacze kart wielowalutowych Cinkciarz.pl mogą także płacić urządzeniami firmy Apple. Płatności z Apple Pay są akceptowane w wielu sklepach internetowych, aplikacjach mobilnych, czy marketach – również za granicą.