Wykorzystując litewską licencję bankową, Revolut rozpoczyna swoją działalność jako bank w takich krajach jak: Belgia, Dania, Finlandia, Niemcy, Islandia, Lichtenstein, Luksemburg, Holandia, Hiszpania i Szwecja.

Revolut jako bank w kolejnych krajach Europy

Od marca 2021 roku możliwość korzystania z usług bankowych Revolut posiadają klienci w takich krajach jak Chorwacja, Estonia, czy Cypr. Obecnie zyskali ją także klienci kolejnych dziesięciu krajów Europy. Revolut Bank chroni powierzone im środki do kwoty 100 tys. euro opierając się na gwarancjach zapewnianych przez litewski system ochrony i ubezpieczeń depozytów.

Polska (obok Litwy) była jednym z pierwszych krajów w których Revolut wprowadził swoją ofertę bankową – miało to miejsce w 2020 roku. Obecnie polscy klienci mogą korzystać z kredytów do 100 tys. PLN, po zwiększeniu progów we wrześniu 2021. 

Wraz z początkiem 2022 roku, Revolut zdecydował się udostępnić konta oszczędnościowe w polskim złotym. Nie ma minimalnej kwoty depozytu, a środki można wypłacić w dowolnym momencie. Oferta udostępniona jest dla klientów planów Metal, Premium, Plus i bezpłatnego planu Standard.