Oprocentowanie dostępnych w aplikacji Revolut kont oszczędnościowych PLN z codzienną wypłatą odsetek wzrosło we wszystkich planach, z 1,4%, 1,2%, 1% i 0,95% w planie Metal, Premium, Plus i Standard, do kolejno 2%, 1,8%, 1,6% i 1,55% – czytamy w komunikacie.

To jeszcze nie kredyty hipoteczne, ale jest coraz bliżej

Revolut Bank zaoferował kredyty gotówkowe ze stałym oprocentowaniem, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się o wysokość raty kredytu przy kolejnych podwyżkach stóp procentowych. Ponadto, zwiększył limit w udzielanych w pełni online kredytach ze 100 tys. do 150 tys. zł i wydłużył maksymalny okres spłaty z 8 do 10 lat. Koszt kredytu zależy od oceny ryzyka, ale zaczyna się już od 7,99% w skali roku. Bank zrezygnował też z prowizji od udzielenia kredytu, wynosi ona zero złotych.

Co z depozytami? Oprocentowanie dostępnych w aplikacji Revolut kont oszczędnościowych PLN z codzienną wypłatą odsetek wzrosło we wszystkich planach, z 1,4%, 1,2%, 1% i 0,95% w kolejno planie Metal, Premium, Plus i Standard, do odpowiednio 2%, 1,8%, 1,6% i 1,55%. Dla klientów, którzy część oszczędności wolą trzymać w EUR, stawki nie uległy zmianie, to 0,3%, 0,2%, 0,15% i 0,1% w kolejno, planie Metal, Premium, Plus i Standard.

Z kolei limit kredytowy w oferowanych w Polsce kartach kredytowych pozostał bez zmian na poziomie 50 tys. PLN przy okresie bezodsetkowym do 62 dni.

Wcześniej Revolut udostępnił między innymi nowe ubezpieczenia turystyczne w aplikacji, we współpracy z Alianz Partners. To na przykład OC w podróży i ochrona wkładu własnego przy wynajmie samochodu. Inne ciekawe wdrożenie to funkcja „Zarezerwuj Teraz, Zapłać Później” w ramach Revolut Stays, rozwiązania pozwalającego na rezerwowanie noclegów.