Liam Payne to angielski piosenkarz, który zasłynął jako członek boysbandu One Direction. Dziś rozwija swoją karierę solową i ma za sobą debiutancką płytę „LP1”. Jako „Payno” artysta remiksuje też utwory innych twórców. Liam ogłosił współpracę z  Revolutem na swoim koncie na Instagramie.

Revolut wydał nową kartę kolekcjonerską

W aplikacji brytyjskiego fintechu pojawiła się możliwość zamówienia karty płatniczej o nazwie Sunset. Wchodzi ona w skład limitowanej serii kolekcjonerskiej. Prostokąt w kolorach wschodu słońca wykonany został w 75% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Karta Sunset posiada również swoją wirtualną wersję, którą można podpiąć do Apple Wallet.

Kartę można zamówić również w Polsce. Jej cena to około 62 złote, przy czym w Wielkiej Brytanii kosztuje ona 20 GBP. Sunset została zaprojektowana we współpracy z brytyjskim piosenkarzem, który obecnie ma na swoich social mediach łącznie ponad 50 milionów obserwujących. Firmowanie nowej karty od Revolut przez gwiazdę pop może przełożyć się na rozpoznawalność marki.

Wybór kart w ofercie Revolut jest całkiem pokaźny. Poza standardową plastikową opcją znajdziemy np. wariant wykonany z 18-gramowej stali nierdzewnej, dostępny w różnych kolorach. Co jakiś czas fintech wydaje także karty kolekcjonerskie. Wśród nich znalazła się m.in. limitowana karta pokryta 24-karatowym złotem.