Więcej szczegółów na temat planu Ultra i benefitów oferowanych w jego ramach Revolut ujawni podczas wiosennej premiery. Fintech zdradził tylko, że wśród korzyści pojawią się m.in. bezpłatne saloniki lotniskowe, wysoki cashback za zakupy i niskie fee za usługi inwestycyjne.

Revolut Ultra zadebiutuje wiosną 2023 roku

Klienci, którzy zapiszą się na listę osób oczekujących na premierę, zapewnią sobie prezent w postaci 5% cashbacku za zakupy w trakcie 1 miesiąca korzystania z planu Ultra.

Ultra to również korzyści w trakcie podróży, takie jak bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w ponad 1200 portach lotniczych na świecie. Dodatkowo osoby, które aktywnie inwestują mają nie zawieść się na wariantach produktów inwestycyjnych Revolut, w tym handlu kryptowalutami z minimalną prowizją.

Revolut Ultra obejmie korzyści w postaci zniżek i rabatów w sklepach prestiżowych marek, ma też spełniać potrzeby związane ze zdrowiem, urodą i stylem życia, w zależności od miejsca zamieszkania klienta.

Wszyscy obecni klienci Premium i Metal otrzymali zaproszenie, by dołączyć do osób oczekujących na premierę Ultra (lista daje wcześniejszy dostęp do oferty). Nie mniej, każdy nowy i obecny klient Revolut może zapisać się na listę i skorzystać z powitalnego cashbacku 5% na zakupy w pierwszym miesiącu po uruchomieniu planu.

Oferta promocyjna 5% cashbacku będzie dostępna dla klientów, którzy zapiszą się na listę osób oczekujących na premierę, a następnie zrobią upgrade do planu Ultra w ciągu 7 dni od otrzymania powiadomienia z warunkami oferty. Cashback będzie wypłacany za zakupy dokonane kartą fizyczną lub wirtualną, przy czym całkowita kwota cashbacku będzie ograniczona do równowartości miesięcznej opłaty za plan Ultra.