W komunikacie czytamy, że narzędzie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mogły z niego korzystać również inne firmy posiadające na wynajem floty wszelkiego rodzaju pojazdów.

Usługa Cachet Mobility już działa

Rozwiązanie automatyzuje pracę, wysyła powiadomienia oraz umożliwia generowanie raportów. Wykorzystanie Cachet Mobility zdecydowanie polepsza doświadczenia klientów, mogą się oni cieszyć się możliwością rezerwacji pojazdu w każdym miejscu i o każdej porze, a ponadto dokonać opłaty online lub anulować rezerwację za pomocą kilku kliknięć – czytamy w komunikacie spółki.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o wdrożonym przez Cachet i Allianz ubezpieczeniu dla rowerów – Cachet Rower. Chroni ono prywatne rowery oraz te które normalnie są wyłączone z tradycyjnego ubezpieczenia, takie jak małe i średnie wynajmowane floty rowerowe oraz rowery używane w celach zarobkowych przez kurierów. To ubezpieczenie zarówno dla osób indywidualnych, jak i właścicieli flot.

Cachet to insurtech pochodzący z Estonii, który oferuje między innymi ubezpieczenia dla kierowców Ubera, Bolta, czy iTaxi. Produkt działa w modelu pay-as-you-drive. To polisy dla kierowców zawodowych, które dostosowują wysokość składek do indywidualnego stylu i harmonogramu jazdy danej osoby.