Codziennie od 15 do 21 klienci znajdą oferty przecenione nawet do 50% w najpopularniejszych kategoriach, takich jak elektronika, zdrowie i uroda, supermarket i nie tylko. Najlepsze oferty są dostępne dla użytkowników Allegro Smart. Ponadto w oczekiwaniu na festiwal Allegro przygotowało promocje. Użytkownicy otrzymają wcześniejszy dostęp do specjalnych ofert, które dostępne będą jedynie w aplikacji od dzisiaj do niedzieli.

Promocje dla użytkowników Allegro Smart

W tym roku Allegro przygotowało promocję – nowi klienci chcący wypróbować program lojalnościowy oraz dotychczasowi użytkownicy objęci promocją, mogą wykupić roczną subskrypcję Smart o 10 zł taniej. Promocja potrwa do 21 maja. Klienci Allegro Smart mają dostęp do ofert oznaczonych etykietą „Smart Only”, a także nieograniczonych bezpłatnych dostaw do automatów paczkowych, punktów odbioru i darmowych przesyłek kurierskich do domu.

W dodatku nowi użytkownicy mogą skorzystać z programu Smart na Start – w ramach bezpłatnego okresu próbnego otrzymają 5 darmowych dostaw w ciągu 3 miesięcy. Cena regularna usługi Allegro Smart wynosi 59,90 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie, a do programu lojalnościowego można dołączyć na stronie: https://allegro.pl/smart

Oznaczenie „Gwarancja najniższej ceny” daje klientom pewność, że na platformie znajdą najtańsze oferty, także podczas festiwalu Smart Week. Jeśli w ciągu 72 godzin od zakupu produktu na Allegro kupujący znajdzie tańszą ofertę i zgłosi się do Allegro, otrzyma zwrot różnicy w cenie w postaci kuponu do wykorzystania na platformie.

Maksymalna łączna kwota takiego zwrotu podczas trwania akcji to 200 zł. Ponadto uczestnicy festiwalu mogą liczyć na rabaty – nawet do 50%. Każda przekreślona cena spełnia wymogi unijnej dyrektywy Omnibus – oznacza to, że klienci zobaczą najniższą cenę danego produktu, która obowiązywała w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem rabatu.

Dodatkowo, dzięki usłudze Allegro Pay konsumenci mogą odroczyć płatność o 30 dni (RRSO 0%). Usługę można aktywować bezpłatnie i korzystać z niej o ile klient posiada zdolność kredytową.