– Shopee i Bolt to nowoczesne platformy, które oferują rozwiązania technologiczne wykorzystywane w codziennym życiu. Dzięki temu  świetnie się rozumiemy i z radością podjęliśmy współpracę, która ma na celu dostarczenie użytkownikom Shopee i Bolta korzyści wynikających z użycia obu aplikacji – mówi Michał Dmoch, Marketing Campaign Lead w Shopee.

Nowi klienci Shopee i Bolt mogą zaoszczędzić nawet 55 PLN

Współpraca obu firm ma zachęcić konsumentów do wypróbowania oferty platform. W ramach uruchomionej kampanii nowi klienci Shopee, którzy nie dokonali jeszcze zakupów, mogą skorzystać z kuponu na 15 zł. Przy czym minimalna wartość zamówienia to 45 zł. Po sfinalizowaniu zakupu otrzymają oni kod na dwa przejazdy w aplikacji Bolt o łącznej wartości maksymalnie do 40 zł.

Ponadto użytkownicy Shopee, którzy do tej pory nie korzystali z przejazdów Bolt, mogą zyskać 99% zniżki (maksymalnie 30 zł) na swój pierwszy przejazd taxi zamówiony w aplikacji. Aby otrzymać ten rabat, należy wymienić jedną monetę Shopee na specjalny kod i wpisać go przy zamówieniu pojazdu. Promocja trwa do 4 listopada 2022 roku.

Platforma e-commerce Shopee oferuje produkty z różnych kategorii. W Polsce w ciągu roku jej aplikacja zakupowa została pobrana już ponad 7,5 miliona razy. Z kolei Bolt udostępnia swoim użytkownikom multimodalne przejazdy po mieście, zarówno samochodem, jak i hulajnogą czy rowerem elektrycznym.