Dostępna w Shoper App Store aplikacja ING Lease Now jest przeznaczona m.in. dla producentów, dystrybutorów oraz sprzedawców maszyn i urządzeń. Dzięki niej mogą oferować swoim klientom leasing zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Shoper udostępnia aplikację ING Lease Now

– Sklepy obsługujące klientów firmowych to segment z ogromnym potencjałem. Kupujący w sieci to także przedsiębiorcy, którzy szczególnie dzisiaj poszukują możliwości wygodnego finansowania swoich zakupów, więc leasing online to dla nich nierzadko najwygodniejsza opcja. Z nowym narzędziem sprzedawcy Shoper zyskują większą elastyczność i dodatkowe możliwości zwiększania sprzedaży w sektorze B2B – mówi Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper.

Dla leasingobiorców ING Lease Now jest szybką metodą płatności, dostępną 24/7. Klient może samodzielnie wybrać interesujące go parametry w ofercie, bez konieczności angażowania sprzedawcy. Aplikacja umożliwia złożenia wniosku online, bez zbędnych formalności. Podpisanie umowy leasingu może odbyć się w formie elektronicznej za pomocą podpisu kwalifikowanego.

ING Lease Now to już ósma aplikacja finansowa dostępna w Shoper App Store.