Shoper to platforma obsługująca sklepy internetowe w modelu SaaS. Oferuje przy tym szereg usług dodatkowych, takich jak płatności internetowe, usługi logistyczne czy reklama internetowa. Dzięki współpracy Shoper z firmą Uncapped, przedsiębiorcy korzystający z platformy zyskali ostatnio dostęp do finansowania rozwoju handlu internetowego do kwoty 5 mln euro.

Niedawno Shoper wprowadził także usługę finansowania od Brutto, w jej ramach właściciele sklepów prowadzonych na platformie mogą otrzymać pożyczkę nawet do 100 tys. PLN. Cały proces odbywa się online, a środki mogą zostać wykorzystane na rozwój e-biznesu.

Shoper Faktury i Magazyn także dla firm spoza platformy

Nowy program od Shoper pozwala zarządzać finansami w firmie i wystawiać faktury. Udostępnia także funkcje niezbędne do obsługi i zarządzania magazynami. Przeznaczony jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych, sektora MŚP oraz sprzedawców usług i produktów z każdej branży. Shoper Faktury i Magazyn jest dostępny również dla tych, którzy nie korzystali dotąd z oferty platformy.

Shoper zapewnia, że program dostarcza rozwiązania zgodne z aktualnymi przepisami, a także gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych. Dzięki możliwości korzystania z niego na dowolnym urządzeniu, osoby prowadzące biznes mają mieć dostęp do potrzebnych danych w każdym miejscu i czasie.

– O jakości i korzyściach z użytkowania programu Shoper Faktury i Magazyn, mogą przekonać się również przedsiębiorcy, którzy nie posiadają sklepu na naszej platformie. Planujemy w tym roku wychodzić do nich z coraz szerszym portfolio dostępnych produktów i rozwiązań, które zna i docenia ponad 25 tys. sklepów korzystających już z oferty Shoper – mówi Piotr Szykowny, Project Manager w Shoper.