Z powyższej usługi mogą już skorzystać wszystkie sklepy pracujące na platformie Shoper. Na start klienci otrzymują bezpłatny numer telefonu oraz pulę 100 darmowych SMS- ów i minut do wykorzystania podczas okresu próbnego. Wszystko obsługiwane jest z poziomu mobilnej aplikacji, pozwalającej na obsługę klienta online.

Shoper poszerza portfolio usług o Shoper Connect

– Jak wynika z badania przeprowadzonego wśród właścicieli sklepów internetowych Shoper, najskuteczniejszym narzędziem w generowaniu sprzedaży jest właśnie obsługa klienta, świadczona na wysokim poziomie. Podobną skuteczność w ocenie sprzedających mają reklamy w wyszukiwarce Google oraz w social media – dodaje Krzysztof Helak, App Store Coordinator w Shoper.

Shoper Connect to kolejna nowość udostępniona na platformie Shoper w ciągu ostatnich miesięcy. Na początku 2022 roku Shoper uruchomił dla swoich sprzedawców usługi finansowania (Brutto i Uncapped).

W lutym z kolei spółka zaproponowała także program do obsługi faktur i magazynu online (Shoper Faktury i Magazyn) – dostępny dla wszystkich firm, nie tylko tych korzystających na co dzień z platformy Shoper.