Fintech Mokka, który współpracuje już z 7 tys. sklepów m.in. w Polsce i Rumunii, został partnerem marki Pawo. Wśród sklepów, które wdrożyły płatności odroczone Mokka znajdują się między innymi salony optyczne Paris Optique, sieć YES, Diverse, Deni Cler czy sklepy rowerowe Kross.

Płatności odroczone Mokka dostępne w salonach Pawo

Marka Pawo jest obecna na polskim rynku już od 25 lat. Oferuje odzież dla mężczyzn w 30 salonach firmowych w całej Polsce. Dzięki rozwiązaniom Mokka klienci Pawo mogą odroczyć płatność za zakupy o 30 dni. Za pomocą aplikacji Mokka mogą także skorzystać z systemów ratalnych i rozłożyć płatność na 3 lub 6 miesięcy.

– Nasi klienci oczekują szerokiego wachlarza wygodnych form finansowania swoich zakupów. Widzimy ten trend w szczególności wśród konsumentów młodszego pokolenia i dlatego postanowiliśmy rozpocząć współpracę z Mokka. Dzięki temu możemy zaoferować klientom elastyczne, przejrzyste rozwiązanie płatnicze, ale także wzbogacać całe doświadczenie zakupowe, począwszy od inspiracji do obsługi posprzedażowej – mówi Liliana Wyborna, menedżer zarządzający siecią salonów Pawo.

– Odroczenie płatności daje klientowi możliwość korzystania z produktu bez konieczności blokowania własnych środków, zapewniając większą elastyczność, wybór i wygodę. Dla sklepów jest to natomiast narzędzie zapewniające wymierne korzyści – zachowanie płynności finansowej wraz z podniesieniem wyników sprzedażowych, tak kluczowych, w obecnej sytuacji ekonomicznej – komentuje Daniel Malinowski, Dyrektor Sprzedaży Mokka Polska.