Flatte to rozwiązanie integrujące właścicieli mieszkań i domów, najemców, osoby zarządzające nieruchomościami i specjalistów dbających o utrzymanie stanu technicznego lokali. Istotną częścią flatte jest aplikacja dla najemców. Dzięki integracji systemu z dostawcami mediów, flatte umożliwia najemcom m.in. płacenie czynszu i rachunków za media, a właścicielom nieruchomości pozwala na bieżący nadzór nad tymi płatnościami. W tej chwili z usług startupu mogą korzystać klienci z Warszawy, Wrocławia, Krakowa i Łodzi.

Flatte współpracuje z Expanderem i ANG

Flatte już obsługuje klientów, którzy decydują się na inwestycje w nieruchomości tworzone przez Develię, dewelopera działającego m.in. na terenie Warszawy i Wrocławia, oraz przez VFM Real Estate, firmę funkcjonującą na terenie Łodzi i w podwarszawskich miejscowościach.

Wśród partnerów flatte są również firmy pośrednictwa finansowego. Po Expanderze, który dostarcza na polskim rynku rozwiązania m.in. w obszarze kredytów hipotecznych, przyszedł czas na współpracę flatte z pośrednikiem finansowym ANG Odpowiedzialne Finanse, działającym w obszarze kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz ubezpieczeniowych, a także finansowania biznesu.

W ramach rozwoju usług flatte planuje wprowadzać również dodatkowe udogodnienia dla klientów, aby stworzyć funkcjonujący ekosystem dla właścicieli i najemców.

– Obecnie oferujemy zniżki np. na usługi sprzątania i przeprowadzek. Zamierzamy sukcesywnie rozszerzać tę listę o kolejne usługi tworząc kompleksowe środowisko, aby oprócz podstawowych czynności związanych z obsługą najmu, nasz klient mógł skorzystać z dodatkowych funkcji – mówi Marcin Błażejewski, Chief Commercial Officer z flatte.