Platforma szybkich dostaw Stuart podejmuje współprace także z firmami spoza, intuicyjnie kojarzonej z natychmiastowymi dostawami, branży gastronomicznej. Firmy podjęły wspólne działania w kwietniu tego roku. Po pilotażowej fazie usługi, liczba zamówień miała urosnąć w szybkim tempie, z początkowych kilkunastu miesięcznie, do kilkudziesięciu obecnie.

Stuart dostarczy towary ze sklepu budowlanego Bricoman

Usunięcie konieczności wysłania pracownika z budowy do sklepu i z powrotem, to duża korzyść np. dla właściciela firmy z tej branży – zarówno, jeśli chodzi o czas, jak i pieniądze. W godzinach szczytu podróż pracownika do sklepu może wynosić nawet 3 godziny, co dodatkowo generuje znaczne opóźnienia w pracach na budowie. Opcję szybkiej dostawy produktów mogą doceniać także indywidualni klienci, podczas prac remontowych w domu.

W ramach szybkiej dostawy Bricoman w Szczecinie oferuje takie produkty jak silikony i fugi do glazury, części eksploatacyjne typu wiertła, tarcze, gwoździe, czy odzież do pracy.

Stuart oferuje szybkie dostawy, które do tej pory działały głównie na rynku gastronomicznym. Dzięki współpracy z AmRest z usług platformy w Polsce mogą korzystać klienci takich sieci restauracji, jak KFC, Pizza Hut czy Burger King. Europejska platforma logistyczna na żądanie Stuart lokalnie współpracuje też z sieciami gastronomicznymi Sphinx i North Food, siecią sklepów spożywczych Organic Farma Zdrowia i Społem oraz siecią drogerii.

W Polsce Stuart działa w takich miastach jak Gdańsk, Warszawa, Kraków, Łódź, Toruń, Szczecin, czy Katowice.